Residence Torre Saracena | FIRST MINUTE

APARTMÁN pro 2 18.5. - 25.5. užijte si to!

od 3.190 Kč

Nezávazná poptávka

K MOŘI V ČERVEN 15.6. - 22.6. ... se vyplatí

od 4.990 Kč

Nezávazná poptávka

14 DNÍ POBYT 15.6. - 29.6. za apartmán!

od 10.990 Kč

Nezávazná poptávka

2. týden pobytu karty ZDARMA

Nezávazná poptávka

Pokud právě hledáte ubytování pro Vaši letní dovolenou u moře,
objevili jste místo, na které nikdy nezapomenete, nádherné a neobyčejné...

Najdete zde půvabné, ale i cenově dostupné apartmány, pouhých 20 m od Kalábrijského moře. Harmonii pohodové a klidné rodinné atmosféry, obohacené řadou služeb, které jsou obvykle nabízené středisky s vyšší cenovou úrovní.

Torre Saracena - dovolená v Kalábrii, kterou jste hledali...

Kalábrie - Residence Torre Saracena

Po příjezdu, 20 zděných apartmánů s výhledem na moře, uspořádané v řadě vedle sebe a zcela ponořeny do zahrady residence, představa se stane skutečností. Obklopí Vás pocit klidu a touha po relaxaci, ale podstata Torre Saracena je stále ještě skryta a čeká na objevení...

areal

27 kroků od apartmánů až na soukromou pláž! Ideální místo nejen pro rodiny s dětmi. Perfektní dovolená pro každodenní relax, ale i zábavu.

 


Služby v Residence Torre Sarcena

Moře je tam, skutečně naproti a zelený piniový les zase za apartmány, všední dny jsou ihned plné radosti. Rozptýlení, zábava a možnost sportovního vyžití, nabízeno residencí Residence Torre Saracena, obohatí letní dovolenou a učiní ji ještě pestřejší...

Rozveselit své dny můžete hraním tenisu, fotbalu, ping-pongu nebo plážového volejbalu na soukromé pláži. Snack bar, dětský koutek, vnitřní parkování a uvolněná atmosféra vzbudí ve Vaší dovolené u moře pocit absolutní bezpečnosti a relaxace

Služby-v-Kalábrii


Kultura a zábava v Kalábrii

Díky výhodné geografické poloze Residence Torre Saracena objevíte pozoruhodné vnitrozemí Kalábrie, jak stvořené k výletům za odhalením historie, kultury, charakteristické kuchyně, ale i tradic původních obyvatel, která vás zaručeně ohromí.

areal

Z nedotčených hor po nejčistší moře,
od starobylého města Velkého Řecka k významné byzantské vesnici, to vše v okruhu 60 km!

 


Moře - Teplota v Kalábrii

Letní teploty již od května do října, neustále krásné tropické počasí, horké kalábrijské slunce, obdivuhodné svítání a červánkový západ. Nedotčené moře, opakovaně oceněno modrou vlajkou je považováno za jedno z nejčistších nejen Itálie, ale i celé Evropy.

areal

Kalábrie - Nabídka apartmánů pro letní dovolenou


Apartmán s 1 ložnicí   |  2+1

Kalábrie-apartmány-dovolená Apartment-calabria

Útulné ubytování, ideální pro relaxační a romantickou dovolenou. Doporučená obsazenost jsou 2 osoby s možností 1 lůžka navíc.

Dostupnost a ceny >


Apartmán s 1 ložnicí   |  3+2

Obývací-pokoj-Itálie Komplex-Torre-Saracena-rezervace

Skvělý výběr pro páry nebo rodiny s malými dětmi. Standardně zařízený apartmán je výhodný pro 3 osoby s možností až 2 lůžek navíc.

Dostupnost a ceny >


Apartmán se 2 ložnicemi   |  4+1

Dovolená-moře-Kalábrie Holiday-Italy-kitchen

Ideální volba pro Vaší dovolenou. Výhodný pro rodiny nebo pár přátel. Doporučená obsazenost jsou 4 osoby s možností 1 lůžka navíc.

Dostupnost a ceny >


Apartmán se 2 ložnicemi   |  5+2

Calabria-appartamento-vacanza Torre-saracena-kuchyň

Pohodlný apartmán, který patří mezi nejžádanější v porovnání kvalita / cena. Ideální obsazenost je 5 osob s možností až 2 lůžek navíc.

Dostupnost a ceny >


Apartmán Comfort se 2 ložnicemi | 5+2

Camera-letto-Villapiana Resort-Italy

Útulný a prostorný apartmán. Správná volba pro ty, kdo hledají komfort. Doporučená obsazenost je 5 osob s možností až 2 lůžek navíc.

Dostupnost a ceny >


Apartmán Economy se 3 pokoji | 8

Ložnice-dovolená-Kalábrie Pohled-apartmány-kuchyň

Nejvýhodnější řešení pro dvě rodiny nebo skupinu přátel. Prostorný apartmán je standardně zařízený. Ideální obsazenost je 6 - 8 osob.

Dostupnost a ceny >


Apartmán Comfort se 3 ložnicemi | 8

Kuchyň-apartmány-u-moře Camera-Torre-Saracena

Prostorné ubytování pro Vaší letní dovolenou. Apartmán poskytuje návštěvníkům co největší komfort. Doporučená obsazenost je 6 - 8 osob.

Dostupnost a ceny >

Přesuňte se do Residence a objevte krásu okolí Kalábrie. Nechejte se spoutat relaxací a divokou přírodou. Soukromá pláž je vzdálená pouze 20 m, sportovní vyžití, zábava a rozmanitá krajina plná překvapení...

Dovolená v Kalábrii je cesta za poznáním, bádání mezi horami a mořem, slunce, křišťálově čisté moře a příjemné počasí od května do října. Dokonalým obrazem té kouzelné scenérie je fascinující sibarijská nížina, chráněná impozantním masivem Pollino.

Italie_Kalabrie

...ale pocity jsou to, co přetrvává, vřelé uvítání, půvabné a relaxační pláže, charakteristické chutě a spontánní rodinné prostředí. Vždy Vám zůstane troška Kalábrie v srdci ♥

Výlety po Kalábrii

“Nevěřím, že existuje někde na světě něco krásnějšího než nížina, kde se rozprostírala Sibari. Tam se najednou shromáždila všechna krása: malebná zeleň v okolí Neapole, rozlehlost nejvznešenější hornaté scenérie, slunce a moře Řecka”. (F. Lenormant)


Soutěska řeky Raganello

 

Jedna z nejkrásnějších soutěsek z celé Itálie nazvána podle řeky Raganello, která pramení v Monte Pollino (2226 m) a po 32 km ústí do Jónského moře. Skalnaté stěny, vodopády, hustá vegetace, hluboké kaňony a průzračná jezírka jsou nepopsatelnou a krásnou scénou.


Národní park Pollino

Zřízen roku 1990. Je jedním z největších chráněných oblastí Evropy střežící nedotčenou přírodu. Národní park s nejvyšší horou Kalábrie zvanou Monte Pollino (2266 m) a mnoho dalších vrcholků dosahujících nebo převyšujících výšku 2000 m.


Sibari 

Sibari patřilo mezi největší a nejstarobylejší města starověkého Řecka. Bylo založeno Starořeky, kteří se zde usadili kolem roku 730 – 720 před Kristem. Dříve bohaté a mocné město se 100.000 obyvateli bylo známé v antickém světě převážně díky svému blahobytu a vytříbenosti zdejších zvyklostí.


Cerchiara - Klášter Sv.Madonny delle Armi

Svatyně z 12.století ležící ve výšce 1.100 m nad mořem, zasazena přímo do skalnatého výběžku v Národním parku Pollino. Je klenotem celé sibarské krajiny.


Matera 

 

Charakteristické místo, které bylo jako první označeno organizací UNESCO pro svoji zvláštnost a originalitu „ KULTURNÍM MÍSTEM“ a „MAJETKEM LIDSTVA“.Město vzrostlo v okouzlujícím prostředí strmých skal nad hlubokou propastí.


Rossano - Acquapark Odissea 2000 

 

Je největším a nejzábavnějším acquaparkem Itálie s desítkami fantastických skluzavek, bazénů pro děti i dospělé, vodní masáže, acquagym, slunečníky, restaurace, pizzerie a mnoho dalšího.


Cerchiara - Jeskyně Ninfe

 

Okouzlující jeskyně umístěna v údolí Cerchiara di Calabria.Uvnitř pramení sirnatá termální (50°C) voda odváděna do venkovních bazénů.Sirnatá voda a bahno z jeskyně je využíváno k termálním koupelím a léčbě kožních onemocnění. Místo známé a navštěvované osadníky z řecké kolonie v Sibari již v VII. století před Kristem.omfortní a prostorný apartmán pro Vaší letní dovolenou v Kalábrii. 

FAQ - Často kladené otázky

Zde najdete stručné odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se dovolené v Kalábrii.
Velmi si vážíme vašeho zájmu o Residence Torre Saracena a pokud máte nějakou otázku, která zde nebyla zodpovězena, využijete prosím kontaktní formulář a neváhejte se zeptat na cokoliv.

Jak zjistím dostupnost apartmánů a ceny na léto 2018?

Stačí kliknout na tlačítko "Nezávazná poptávka" a postupovat dle instrukcí. Zadejte termín vaší letní dovolené a ze seznamu si vyberte typ apartmánu, který vám nejvíce vyhovuje. Pokračujte až na konec, kde se objeví detailní nabídka s cenou a službami. Pokud Vás nabídka na dovolenou v Kalábrii zaujala, můžete vyplnit vaše údaje, aby jste od nás obdrželi nezávazný email s podrobnějšími informacemi.

Co všechno je v ceně?

V ceně je započítán pronájem daného apartmánu na stanovenou dobu vaší dovolené v Kalábrii - V ceně je také zahrnuta spotřeba el. energie, vody a plynu, plně vybavená kuchyně/kuchyňský kout, kryté parkovací stání v areálu, 1 jízdní kolo „mountain-bike” a výhled na moře.

Co není zahrnuto v ceně apartmánu?

- Klubové karty Silver (od 26.5. do 13.7. a od 1.9.)
od 4 do 10 let: € 10 / od 11-ti let: € 20
- Klubové karty Gold (pouze od 14.7.do 31.8.)
od 4 do 10 let: € 20 / od 11-ti let: € 35
- Závěrečný úklid: € 35 (€ 45 pro čtyřpokojové apartmány)
Tyto náklady se hradí až na místě v den příjezdu.

Proč kupovat letní dovolenou v Kalábrii ve First Minute?

Ceny Residence Torre Saracena se pohybují v závislosti na obsazenosti resortu a nákup letní dovolené ve first minute má několik nesporných výhod:
- Ze široké nabídky apartmánů máte možnost zvolit si tu pro Vás nejvýhodnější
- Až 25 % slevu na ubytování - Sleva „First Minute“
- Při rezervaci zaplatíte jen 20 % z celkové částky - Akce „Záloha 20%“
- Při 14 denním pobytu máte na 2. týden klubové karty zdarma pro všechny - Sleva “Prodloužený pobyt”
Vybírejte proto z naší nabídky léto 2018 již teď a získejte výhodnější dovolenou!

Jak daleko je Residence Torre Saracena  od pláže?

Areál se nachází téměř přímo u moře – stačí si obléknout plavky a jít k vašemu rezervovanému slunečníku na soukromé pláži.

Jak je to s uprchlíky?

Tato problematika se nás vůbec netýká. V našem okolí a ani v blízkosti Residence Torre Saracena žádní uprchlíci nikdy nebyli. Už je to dávno, kdy do Kalábrie přijeli uprchlíci a ještě k tomu do úplně jiné části regionu, která má více než 800 km dlouhé pobřeží. Ani v té době se ale tito emigranti do našeho okolí nedostali.

Mluví někdo v residence česky?

Ano. Na recepci se domluvíte bez problémů i v češtině.

Mohu přijet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem?

Pokud je malý a hodný, nebo alespoň hodný, pak ano, ale vždy pouze po domluvě. Pobyt domácího mazlíčka je zpoplatněn.

Jaké jsou dálniční poplatky?

Orientační náklady až do Kalábrie včetně dálniční známky v Rakousku a alpského tunelu činí cca € 90.

Kde mohu nechat zaparkované své auto?

V uzavřeném areálu Torre Saracena je vlastní parkoviště. Hosté, kteří přijedou na dovolenou se 2 auty mají zahrnuto v ceně i parkování pro druhé auto.

Jaké jsou možnosti dopravy z České Republiky do Kalábrie?

Pokud nechcete jet na dovolenou do Kalábrie vlastním automobilem, můžeme Vám dopručit leteckou dopravu s nízkonákladovou společností WizzAir (https://wizzair.com/cs-cz/), která nabízí přímé lety z Prahy až do města Bari. Transfer do Residence Torre Saracena zajišťujeme přímo my nebo si můžete zapůjčit automobil na letišti a jeho okolí. Pro bližší informace a podporu nás neváhejte kontaktovat.

Doprava po Kalábrii a půjčovny aut

Aby jste si užili všechny krásy Kalábrie v maximální míře, a nepřijedete vlastním vozem, je výhodné zapůjčit si auto. Na stránkách Mapa & Trasy najdete okénko, kde si můžete zarezervovat auto třeba přímo na letišti od € 24/den. Pokud si auto nebudete chtít zapůjčit, stejně o krásy Kalábrie nepřijedete. Residence Torre Saracena pro Vás nabízí transfer dle přání, jak pro nejbližší městečka, tak pro nádherné okolí.

Počasí v Kalábrii

V Kalábrii, která se nachází pod 40. rovnoběžkou sev. šířky, naplno vládne subtropické klima. Letní měsíce jsou značně horké a suché, teploty v červenci a srpnu mnohdy šplhají k 40 stupňům. Mezi květnem a zářím je standardně okolo 30 stupňů a můžete se dočkat téměř deseti hodin slunečního svitu denně. Nejchladnějším měsícem bývá leden, kdy se průměrná teplota vzduchu pohybuje okolo 15°C. Kalábrijské počasí vám garantuje slunečnou dovolenou a průzračné moře, které je tady nejčistší v celé Evropě.

Zaměstnavatel mi přispívá na dovolenou. Vystavíte mi fakturu za ubytování, k proplacení zaměstnavatelem?

Ano, fakturu, nebo zálohovou fakturu Vám na požádání vystavíme. Prosím, zašlete nám fakturační údaje zaměstnavatele. Fakturu vystavíme na celou částku pobytu, nebo na část ceny, jakou si určíte.

Mohu ubytování zaplatit pomocí poukázek na dovolenou?

Ano ubytování v Residence Torre Saracena, nebo jeho část můžete zaplatit, jak s poukázkami od firmy Sodexo(Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass a Bonus Pass), tak od firmy Cheque Déjeuner (Unišek, Šek Dovolená, Unišek+ a Cadhoc).

Jaké jsou možnosti stravování v Residence Torre Saracena?

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyni anebo kuchyňský kout, součástí areálu je snack-bar pro rychlé občerstvení. Možnost polopenze nebo plnépenze nenabízíme, ale pokud máte zájem, velmi rádi vám doporučíme několik typických restaurací, pizzerií nebo hospůdek v okolí, kde můžete ochutnat místní speciality z velmi kvalitních suroviny za příznivé ceny, což je v Kalábrii obvyklé.

Jak daleko je prodejna potravin?

Prodejna potravin se nachází v městečku Villapiana necelých 1,2 km od residence. Najdete tam malé i větší obchody, ale i celou řadu místních restaurací, barů nebo cukráren. Pro čerstvé pečivo si můžete dojít do pekárny, která je pouze 500 m od residence. Každý apartmán má k dispozici vlastní kolo.

Z vodovodních kohoutků u Vás teče pitná voda?

Z vodovodních kohoutků v apartmánech teče pitná voda, podle sdělení hygienické stanice její parametry splňují požadavky i na kojeneckou vodu.

Pojištění a zdravotní péče

Protože se chystáte do země, která je členem Evropské unie, vaše pojišťovna velmi pravděpodobně Vám už garantuje zdravotní asistenci. Pro bližší informace se spojte s Vaší pojišťovnou ještě před odjezdem na dovolenou. V městečku Villapiana je dostupná běžná lékařská praxe i lékárna. Pokud tedy budete mít jakékoliv běžné zdravotní komplikace, nemusíte se obávat, že by Vám to zkazilo letní dovolenou v Kalábrii.

Víza

Pokud se chystáte navštívit Kalábrii, nepotřebujete žádné speciální vízum, stačí normální platný identifikační doklad jako je například občanský průkaz anebo pas.

Nabízíte slevy pro skupiny?

Ano, pro skupiny nad 40 osob nabízíme zajímavé slevy. Napište nám vaši poptávku.

Kdy obdržím bližší informace k ubytování v Residence Torre Saracena?

Podrobné pokyny zasíláme e-mailem nejpozději 14 dní před Vašim odjezdem na dovolenou.

Residence Torre Saracena
Casello Ferr. 112,
87 076 Villapiana Lido - ITALY
info@kalabrie.cz


TEL.: +420 603919002